Co a jak vaříme

Od roku 2015 jsme začali pracovat na našem snu o zprostředkování dobrého jídla a nabídnutí místa k posezení, potkávání nebo oslavě našim sousedům i hostům z okolí.

Není to ale jen o hezkém prostředí, o kvalitních surovinách a šetrném způsobu zpracování, o přátelské obsluze a nabízených službách. Je to všechno dohromady. Od samého začátku jsme usilovali o to, aby do sebe všechny dílky zapadly. Některé z dílků vyplynuly samy, jiné nám daly pořádně zabrat.

Rekonstrukce prostor trvala téměř tři roky. Jsme rádi, že nyní vás můžeme přivítat v příjemném interiéru a za hezkého počasí ve velké zahradě, kde si každý může najít své místo.

Všechno jídlo, které jde z kuchyně na váš stůl si připravujeme sami. Od základů omáček po marmelády. Chceme mít kontrolu nad kvalitou a chutí našich jídel. U produktů, které si sami nedokážeme vyrobit dbáme na pečlivý výběr dodavatelů. Používáme také lokální produkty od blízkých farmářů, hlavně masa a sýry.

Jídlo máme rádi, rádi ho jíme a rádi se zajímáme o novinky v gastronomii a ve vaření. Nové věci zkoušíme, různě kombinujeme a nakonec promítneme do našeho menu. Naše maso, před tím než jde na gril, připravujeme metodou sous-vide, což je pomalé vaření ve vakuu. Maso je ještě šťavnatější a křehčí než při běžném grilování. 

Budeme rádi, když se u nás budete cítit dobře a odejdete s nezapomenutelným zážitkem. 

Dobrou chuť přejí za celý team restaurace Pavlač Aneta a Radek Pecháčkovi

Ubytování, svatby, eventy

Restaurace Pavlač je součástí Statku U Prahy, kde najdete také stodolu s kompletním zázezím a kapacitou až 200 osob, osm moderně vybavených apartmánů a již brzy i plánované wellness centrum. Statek je ideálním a inspirativním prostorem pro svatby, oslavy i firemní akce. Strávit u nás můžete i příjemnou dovolenou nebo víkend.

Plánek areálu: www.statekuprahy.cz/planek-arealu

Přehled služeb: www.statekuprahy.cz

Otevírací doba

Pondělí 11.00 – 22.00
Úterý 11.00 – 22.00
Středa 11.00 – 22.00
Čtvrtek 11.00 – 22.00
Pátek 11.00 – 23.00
Sobota 11.00 – 23.00
Neděle 11.00 – 18.00

facebook restaurace Pavlač Škvorec