Co a jak vaříme

Od roku 2015 jsme začali pracovat na našem snu o zprostředkování dobrého jídla a nabídnutí místa k posezení, potkávání nebo oslavě našim sousedům i hostům z okolí.

Není to ale jen o hezkém prostředí, o kvalitních surovinách a šetrném způsobu zpracování, o přátelské obsluze a nabízených službách. Je to všechno dohromady. Od samého začátku jsme usilovali o to, aby do sebe všechny dílky zapadly. Některé z dílků vyplynuly samy, jiné nám daly pořádně zabrat.

Rekonstrukce prostor trvala téměř tři roky. Jsme rádi, že nyní vás můžeme přivítat v příjemném interiéru a za hezkého počasí ve velké zahradě, kde se zabaví děti i dospělí.

Všechno jídlo, které jde z kuchyně na váš stůl si připravujeme sami. Od základů omáček po marmelády. Chceme mít kontrolu nad kvalitou a chutí našich jídel. U produktů, které si sami nedokážeme vyrobit dbáme na pečlivý výběr dodavatelů. Používáme také lokální produkty od blízkých farmářů.

Jídlo máme rádi, zajímáme o novinky v gastronomii a ve vaření. Nové věci zkoušíme, různě kombinujeme a nakonec promítneme do našeho menu.

Budeme rádi, když se u nás budete cítit dobře a odejdete s nezapomenutelným zážitkem. 

Dobrou chuť přejí za celý team restaurace Pavlač Aneta, Sandra a Radek Pecháčkovi

 

Ubytování, svatby, eventy

Restaurace Pavlač je součástí Statku U Prahy, kde najdete také stodolu s kompletním zázemím pro firemní prezentace, společenské a soukromé akce s kapacitou až 200 osob, devět moderně vybavených apartmánů a privátní wellness centrum. Statek je ideálním prostorem pro svatby, oslavy i firemní akce. Strávit u nás můžete příjemnou dovolenou nebo prodloužený víkend s relaxačním programem. Objevte krásy středních Čech již nyní a kontaktujte naši recepci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás!

Plánek areálu: www.statekuprahy.cz/planek-arealu

Přehled služeb: www.statekuprahy.cz

Otevírací doba

 

Pondělí 11:00 – 20:00
Úterý 11:00 – 20:00
Středa 11:00 – 22:00
Čtvrtek 11:00 – 22:00
Pátek 11:00 – 22:00
Sobota 11:00 – 22:00
Neděle 11:00 – 22:00
facebook restaurace Pavlač Škvorec